АКЦІЯ!!! тільки з 15.05.24 по 30.06.24 на чистку НОУТБУКІВ та ІГРОВИХ КОНСОЛЕЙ
- 50% на звичайні ноутбуки (акційна ціна 300грн) - 30% на ігрові ноутбуки (акційна ціна 550грн)
- 30% на ігрові консолі Sony playstation / Xbox

Ремонт комп'ютерів у Дніпрі

Бренды

Комп'ютер виходить із ладу завжди несподівано. Тут головне знати надійний сервіс, який точно допоможе усунути ваші неприємності. Ремонт комп'ютерів у Дніпрі довіряйте лише професіоналам. Наша компанія V-COMP, має більш ніж 11-річний досвід з ремонту та обслуговування ПК. Майстри фірми беруться за випадки будь-якої складності та дають гарантію на виконані роботи.

Наша компанія здійснює якісний ремонт комп'ютерів у Дніпрі (Дніпропетровську). У нас працюють лише висококласні фахівці, які знайдуть індивідуальний підхід до клієнта, а також приїдуть у найкоротші терміни для оперативного вирішення цілої низки завдань.

Терміновий ремонт комп'ютерів у Дніпрі

Фахівці центру пропонують послуги з ремонту комп'ютерів та периферійного обладнання. Наше правило: зробити ремонт ПК швидко, якісно, недорого.

Ми пропонуємо низькі ціни на якісну роботу. Працюючи комп'ютерним сервісом V-COMP у Дніпрі ви зрозумієте, що можна отримати ремонт вашого комп'ютера за низькою ціною. Оперативність є одним із пріоритетів, якому ми приділяємо велику увагу.

Окрім термінового ремонту комп'ютерів, у нас можливо:

 • провести технічне обслуговування комп'ютера, чищення від пилу та бруду;
 • налаштування нової техніки, домашньої чи офісної: встановити Windows будь-яку іншу операційну систему, базове програмне забезпечення;
 • модернізація старої техніки, розширивши пам'ять. Це може знадобитися під час встановлення ігрових програм та для прискорення роботи операційної системи; 
 • ми можемо зробити повний апгрейд вашого комп'ютера. В арсеналі компанії багато комплектуючих, які допоможуть покращити по максимуму ваш комп'ютер, витративши при цьому мінімум заощаджень;
 • відновлення даних, втрачених під час збою системи;
 • перевстановлення Windows або іншої операційної системи з відновленням даних;
 • перевірка коректної роботи системних блоків, апгрейд обладнання для збільшення швидкості роботи.

Не доводьте комп'ютер до поломки та повного вимкнення. Якщо ви чуєте незвичні звуки при роботі системника, комп'ютер часто перезавантажується сам, довго думає перед дією, зателефонуйте нам. Фахівці центру не відмовлять у консультації та підкажуть вирішення проблеми. Дрібний експрес ремонт проведемо у вашій присутності, складніший виконаємо якісно та швидко, після діагностики.

Послуги з ремонту комп'ютерів - як ми працюємо

Ми працюємо з оформленням заявки та зазначенням термінів ремонту, яких завжди дотримуємося.

 1. Ви привозите комп'ютер до нашої майстерні.
 2. При прийомі комп'ютера в Дніпрі в ремонт менеджер, вказує на всі проблеми, робляться фото комп'ютерної техніки. Вам за фактом видається акт прийому на ремонт із печаткою організації. На початковому етапі ми обговорюємо орієнтовні дати готовності діагностики.
 3. Після проведення діагностики, майстер каже скільки коштує ремонт комп'ютера та терміни. 
 4. Якщо вас влаштовує прайс, розпочинаємо роботи.
 5. При ремонті та обслуговуванні ПК може знадобитися заміна комплектуючих. Ми готові запропонувати Вам як оригінал, так і аналогові деталі для заміни. При необхідності ми підберемо для вас потрібні деталі і зробимо хороші ціни на необхідну заміну комплектуючих. Якщо комплектуючі не потрібні, обговорюється лише вартість наших послуг.
 6. Ремонт комп'ютерів у Дніпрі проводиться у найкоротший термін. Іноді термін може залежати від часу, необхідного для доставки комплектуючих, яких не було в наявності. Але ми знаємо, де замовити та отримати якісні деталі швидко, за найкращою вартістю.
 7. Після виконаного ремонту комп'ютерна техніка потрапляє до тестувальника, який перевіряє обладнання різними тестами. Після того, як ми переконалися у правильній роботі, ПК потрапляє на видачу.
 8. Після надходження обладнання на видачу менеджер, який закріплений за заявкою, повідомляє коли можна забрати справну техніку.
 9. Після ремонту або модернізації персонального комп'ютера у Дніпрі, вам наочно покажуть як працює обладнання, і ви зможете переконатись у тому, що несправності усунуті. При видачі клієнт отримує акт виконаних робіт та чек із цінами на замінені деталі.
 10. Потім ви оплачуєте проведені роботи та отримуєте гарантію на ремонт ПК та встановлені комплектуючі. 

За серйозних поломок не варто самостійно намагатися вирішити проблему. Після ваших втручань у блок живлення ціна ремонту комп'ютера може зрости у рази. Зверніться до професіоналів, ми усуваємо поломки будь-якого рівня. З V-COMP ремонт персональних комп'ютерів у Дніпрі, а також будь-яких інших видів ПК – це гарантія тривалої служби пристрою. Скільки коштує ремонт пк, ми зможемо відповісти після діагностики. Прайс-лист на наші послуги можна подивитися на сайті компанії.

Де знаходиться ремонт комп'ютерів (ПК) в Дніпрі

Відремонтувати персональний комп'ютер швидко, якісно і з гарантією в Дніпрі (Дніпропетровську) можна в сервісному центрі V-COMP, який знаходиться на вулиці Європейській, 8 (раніше була Миронова). Ми працюємо в магазині «Комп'ютери» (“V-COMP”), за цією ж адресою знаходиться і наш роздрібний магазин. Шукайте найближчий сервіс в центрі міста - це ми.

За 11 років практики в ремонтах стаціонарних комп'ютерів, ми готові взятися за найскладніші поломки ПК після заливки рідиною, відновити втрачені дані, відремонтувати блок живлення, материнську плату, відеокарту та багато іншого. Усунення несправностей завжди відбувається на найвищому рівні. Повний прейскурант цін та вартість робіт ви отримаєте після попередньої діагностики несправностей.

Для цього в нас є високотехнологічне обладнання та сертифіковані майстри з практичними знаннями й досвідом в цій області. Ми готові запропонувати свою допомогу як фізичним, так і юридичним особам, оскільки працюємо за двома формами оплати з ПДВ та без ПДВ.

Потрібен ремонт комп'ютеру в Дніпрі? - Дзвоніть! Номера телефонів є на нашому сайті в розділі «Контакти». Також, ми готові прийняти заявку на пошту або в Skype, Viber. На сайті можна заповнити форму зворотнього дзвінку або попердньої оцінки ремонту, описавши проблему з обладнанням.

 

Предварительный просчет ремонтаСпасибо! Сообщение успешно отправлено!
Ожидайте звонка менеджера.